Sandy Yatak

Sandy Yatak Özellikleri

Her yeni güne başlarken yatağınızdan dinlenmiş olarak uyanma ihtiyacı hissedersiniz. Uyku kalitenizi etkileyen baş, sırt, bel, boyun ve eklem bölgelerindeki ağrı oluşumlarından kurtulmak için farklı çözümler düşünürsünüz. İhtiyacınız olan konforlu ve rahat bir uykudur. Uyku kalitenizi artırmaya yardımcı olacak SANDY YATAK, en iyi uykuyu arayan sizler için geliştirildi.

Farklı vücut anatomileri için omurgayı destekleyen özel yay sistemi ile orta sertlik derecesine sahip konforu sunarken, uyku esnasında ideal uyku pozisyonunuzu korumayı amaçlar.

Modern desenler işlenerek uygulanan gözenekli örme kumaşı yumuşak bir dokunum hissine sahip olurken, daha iyi bir uyku ile rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Uzun ömürlü kullanım için geliştirilen iç ve yan destek dolgu malzemeleri, basınca bağlı yapısında bozulma, çökme ve yıpranma gibi oluşumları azaltmayı amaçlar.

Çift taraflı kullanım kolaylığı sağlamak için iki yüzeyinde bulunan soft dolgu malzemeleri, konfor ve esneklik uyumu sağlarken, size de sadece bu kolaylık ve konfora alışmak kalır.

Kilim Uyku grubu kaliteli ve dayanıklı ürün özelliklerinin birleşimini bir arada barındırarak, sağlıklı bir uyku kalitesinin oluşmasına destek sağlamayı amaçlar.

    © 2022 Her-Tür Mobilya - Kilim Mobilya Trabzon. Tüm Hakları Saklıdır. Designed By Propos Yazılım